איך זה עובד

הדרך להשקעת נדל"ן בטוחה בארה"ב, צעד אחר צעד. חברת ROINVEST אתכם לאורך כל הדרך! תהליך רכישת דירה בארה"ב מלווה בעבודת מחקר מעמיקה המתבצעת שלב אחר שלב בשיתוף פעולה מלא עם לקוחות החברה. אז בואו נראה את שלבי העבודה:

איתור נכס המותאם באופן אישי לכל לקוח

שלב זה הוא החשוב ביותר. הצוות בחברת ROINVEST יקשיב לצרכים ולרצונות שלכם, יאתר נכס העונה לדרישותיכם ויגיש לכם מידע מדויק על הפרויקט האופציונאלי. המידע מוגש בשקיפות מלאה והדדיות מול לקוחותינו, תוך בחינת הפוטנציאל הכלכלי של הנכס.

רכישת הנכס

לאחר שאותר נכס העונה לדרישותיכם מבחינת תקציב, אנו נבצע יחד איתכם את הרכישה על ידי העברת כספי ההשקעה דרך נאמנות לעורך דין.

פתיחת חשבון בנק וחברה LLC (במידת הצורך)

במקביל לתהליך הרכישה, הצוות בחברת ROINVEST יבצע עבורכם פתיחת חשבון בנק ופתיחת חברה- LLC במידת הצורך. התהליך כולל ניירת, חתימה על טפסים וכו'.

בדק בית לנכס

במהלך שבועיים מיום רכישת הנכס, מבצעים בדיקת בדק בית הכוללת איתור ליקויי בנייה, בעיות צנרת, איתור בנייה שאינה חוקית ועוד. הבדיקה נעשית על ידי בעלי מקצוע מקומיים אשר נבחרים בקפידה לביצוע משימה זו. לאחר ביצוע הבדיקות, נקבע תאריך לסגירת העסקה, והנכס עובר לבעלות המשקיע.

כמו כן, בשלב זה מתבצעת בדיקת טייטל אינשורנס הכוללת בדיקת שעבודים ועיקולים על הנכס לפני הקניה.

שיפוץ הנכס

מכיוון שרוב הנכסים נקנים מתחת למחירי השוק, רובם דורשים שיפוץ יסודי. אנו מבצעים שיפוץ כללי לנכס על ידי בעלי מקצוע מיומנים שאיתם החברה בקשר עסקי של שנים, ובפיקוח מלא.

העברת הנכס לחברת ניהול

בשלב הסופי אנו מעבירים את הנכס לחברת ניהול אמינה ומקצועית שתדע לסנן עבורכם את הסוחרים הפוטנציאליים, ותדאג לעדכן אתכם על כל שלב. פרמטר זה הוא חשוב, שהרי שוכר טוב ישלם בזמן וישמור על הבית שלכם.

כל שלב בתהליך רכישת הנכס מלווה על ידי הצוות המקצועי של ROINVEST, אשר יעמוד לרשותכם, בכל שאלה או בקשה בתהליך. כמו כן, השלבים נעשים בפיקוח צמוד של משרד עורכי דין מוביל.